Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно! Учиться никогда не поздно!

пятница, 22 марта 2013 г.

Зупинимо ТУБЕРКУЛЬОЗЩорічно у світі кількість хворих на туберкульоз зростає на 8-10 млн., а більше 3 млн. помирає від цієї хвороби. Тому світова спільнота об"єдналася в боротьбі з цією недугою.

В рамках партнерства Проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні" та Програми "Бібліоміст" спільно організовані заходи на відзначення Всесвітнього дня боротьбі з туберкульозом (24 березня).


В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського до Дня боротьбі з туберкульозом Єсипенко Світлана Володимирівна, заступник головного лікаря по організаційно-методичній роботі КУ "Одеський обласний протитуберкульозний диспансер №1", провела для студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності (керівник – доцент кафедри Коляда-Березовська Т.Ф.) та учнів сш № 52 інформаційний захід.В рамках заходу була підготовлена книжкова виставка "Зупинить туберкульоз, поки я живий".
На фото: Єсипенко С.В., заступник головного лікаря по організаційно-методичній роботі
КУ "Одеський обласний протитуберкульозний диспансер №1"
4 комментария:

 1. Очень актуально. Особенно для Одессы!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Майя Леонидовна22 марта 2013 г., 22:02

  Откуда этот кошмар? Ведь не революция!

  ОтветитьУдалить
 3. Очень важное мероприятие

  ОтветитьУдалить
 4. Евгения Петровна Дягер8 апреля 2013 г., 14:47

  Нужно еще провести такого рода мероприятия, и БИБЛИОТЕКИ в этом могут оказать неоценимую услугу!

  ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...